PERSBERICHT
19 en 21 april: StoryTrail Theaterwandeling door Gouda
Op avontuur met de helden en schurken uit de stadsgeschiedenis
In het Paasweekeinde komt Theatergezelschap Stadsavonturen naar Gouda voor de eerste StoryTrail stadswandelingen van het nieuwe seizoen. Verhalenverteller Erik de Beweerde gidst je op zaterdag 19 april en maandag 21 april door de stadsgeschiedenis. Ga mee en ontmoet de Goudse helden en schurken uit het verre verleden!
Erik neemt je mee naar de 16e eeuw. Toen was Gouda een van de belangrijkste handelssteden van Holland. Schepen voeren af en aan, volgeladen met turf en kaas. De bierbrouwers beleefden gouden tijden. En op de kades wemelde het van de zakkendragers, kooplieden en viswijven.
In die oude stad gebeurde van alles. Erik vertelt je verhalen over bittere strijd en brandende liefde. Over list en bedrog. Over een enorme stadsbrand. En over een oud mysterie dat Gouda vandaag de dag nog altijd in zijn greep houdt.
Hoe al die verhalen gaan aflopen? En wat je daarvan tegenwoordig nog terug kunt zien in de straten van de stad? Je ontdekt het tijdens de StoryTrail Theaterwandeling, een heerlijk vertel-avontuur voor jong en oud.
De StoryTrail stadswandeling Gouda begint op zaterdag 19 april 2025 om 11:00 uur en op maandag 21 april 2025 om 14:00 uur. Reserveren is noodzakelijk: www.StoryTrail.nl. Reserveer nu als Early Bird voor € 19,00 (kinderen: € 12,50) of gebruik de kortingscode STORYTRAIL-377TR.